Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Execuţia lucrãrilor pentru obiectivul de investiţii „Punerea în siguranță si reabilitarea amenajarilor de la nodul hidrotehnic Stanca - Costesti”.
- Număr anunț
- CN1025826
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- LAURENTIU H SRL (CUI 4133948)
- Cod CPV
- 45247212-9 · Lucrari de consolidare a barajelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.870.325,21 RON
- Valoare atribuită
- 13.292.979,63 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2020 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1057647
- Termen limită
- 11.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098946
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Formulare-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini Stanca Costesti-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale Stanca Costesti-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1098946.pdf
- PT STANCA COSTESTI VOL. III ECHIPAMENT HIDROMECANIC PRIZA DE REZERVA SI CONDUCTA DE UTILITATI-semnat.rar.p7s
- PT Stanca Costesti VOL I SI VOL II-semnat.rar.p7s
- PT Stanca Costesti VOL. IV SI V-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAURENTIU H SRL CUI RO 4133948
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCŢII HIDROTEHNICE SA CUI RO 1957570
Subcontractanți 1
STEF-INVEST SRL CUI RO15804763
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL CUI RO 14606229
Valoare atribuită
13.292.979,63 RON
din 13.870.325,21 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 577.345,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.