Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat
Achizitionare Software pentru Posta electronica
- Număr anunț
- SCN1077934
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. (CUI 41889483)
- Cod CPV
- 48223000-7 · Pachete software pentru posta electronica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579.831,93 RON
- Valoare atribuită
- 506.667,63 RON 12,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2020 07:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1047385
- Termen limită
- 16.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098982
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. CUI RO41889483
Subcontractanți 1
Intellicloud Sollutions CUI 29366469
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ASSECO SEE CUI RO 6614131
Valoare atribuită
506.667,63 RON
din 579.831,93 RON estimat
12,6%
Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 73.164,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.