Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,0% sub estimat
Achiziţia de dosare din carton cu şină, pentru ONRC
- Număr anunț
- SCN1078109
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.000 RON 45,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2020 16:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1047814
- Termen limită
- 11.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099118
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MRS AND LOL SRL CUI RO37051984
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Valoare atribuită
66.000 RON
din 120.000 RON estimat
45,0%
Adjudecat la 55,0% din estimat · economie 54.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.