Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Echipamente hardware IT: STAȚIE DE LUCRU MF STOCARE – 12 buc., MULTIFUNCTIONALA A3 COLOR – 1 buc., STAȚIE DE LUCRU MF-30 buc., STAȚIE DE LUCRU PORTABILĂ -20 buc. pentru implementarea Proiectului „Creşterea capacităţii operaţionale la solicitările cetăţenilor precum şi a capacităţii de investigare a structurilor Inspectoratului de Poliție Județean Alba”
- Număr anunț
- SCN1078106
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.554 RON
- Valoare atribuită
- 286.550 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 16:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1046657
- Termen limită
- 13.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099248
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INFOGRUP SRL CUI RO 8266084
Valoare atribuită
286.550 RON
din 286.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro