Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,3% sub estimat

ECHIPAMENT PENTRU CAMERA DE GARDA

Număr anunț
SCN1078104
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33123230-9 · Cardiografe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.621,85 RON
Valoare atribuită
34.250 RON 37,3% sub estimat
Data publicării
02.11.2020 15:52
Anunț de atribuire
SCNA1048405
Termen limită
16.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099189

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 54.621,85 RON Adjudecat: 34.250 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Elecardiograf cu 6 canale 45.378,15 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 26.350 RON ↓41,9%
2 Aspirator secretii 9.243,70 RON TEHNOPLUS MEDICAL 7.900 RON ↓14,5%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BROKMED SRL CUI RO 24109723

Valoare atribuită

34.250 RON

din 54.621,85 RON estimat 37,3%

Adjudecat la 62,7% din estimat · economie 20.371,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.