Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,6% sub estimat

Lucrări de mentenanță tip LN3 stavilă segment cu clapetă nr.2 Baraj Vădeni;Lucrări de mentenanță tip LN3 stavilă segment nr.3 Baraj Vădeni conform “Raport de expertiză și Proiect de reabilitare a echipamentelor hidromecanice de la Barajul Vădeni”

Număr anunț
CN1029605
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
UZINSIDER GENERAL CONTRACTOR SA (CUI 10688099)
Cod CPV
50712000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.052.866,90 RON
Valoare atribuită
867.455 RON 17,6% sub estimat
Data publicării
25.03.2021 10:00
Anunț de atribuire
CAN1061836
Termen limită
26.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108952

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
HEXAQ SRL CUI RO 23891876
Oferta 3 Individuala

Valoare atribuită

867.455 RON

din 1.052.866,90 RON estimat 17,6%

Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 185.411,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.