Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat

MOTOARE ELECTRICE CU ROTORUL BOBINAT 6KW

Număr anunț
CN1029621
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648.280 RON
Valoare atribuită
466.852 RON 28,0% sub estimat
Data publicării
25.03.2021 13:28
Anunț de atribuire
CAN1058631
Termen limită
10.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108959

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

466.852 RON

din 648.280 RON estimat 28,0%

Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 181.428 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.