Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat

Servicii de asigurari voluntare de sanatate

Număr anunț
CN1029602
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66512210-7 · Servicii de asigurare voluntara de sanatate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681.408 RON
Valoare atribuită
571.872 RON 16,1% sub estimat
Data publicării
30.03.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1057178
Termen limită
04.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 062-157486
Documentație de atribuire
DF1108663

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

571.872 RON

din 681.408 RON estimat 16,1%

Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 109.536 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.