Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,0% sub estimat
Alimente transformate/ conservate - Conserve din legume, în apă sau bulion pentru perioada 01.05-31.12.2021
- Număr anunț
- CN1029600
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.272,62 RON
- Valoare atribuită
- 23.317,80 RON 32,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2021 09:01
- Anunț de atribuire
- CAN1056696
- Termen limită
- 26.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108974
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Alimente transformate conservate 2021-01.05-31.12.2021.pdf.p7s
- FisaDate_DF1108974.pdf
- Formular Propunere tehnica -Alimente transformate conservate.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti Alimente transformate conservate.pdf.p7s
- Model de contract Alimente transformate conservate.pdf.p7s
- modele formulare Alimente transformate conservate.doc.p7s
- Model formular ponderi Alimente transformate conservate.xlsx.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Valoare atribuită
23.317,80 RON
din 34.272,62 RON estimat
32,0%
Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 10.954,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.