Atribuită
Anunț de participare
Realizare pavilion administrativ în cazarma 3589 București, cod proiect 2018–I–3589 București
- Număr anunț
- SCN1078054
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02523 (CUI 4183253)
- Furnizor / câștigător
- UBITECH CONSTRUCŢII S.R.L. (CUI 35049422)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.692.882,27 RON
- Valoare atribuită
- 24.028.911,36 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1048324
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 20.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099046
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual.pdf.p7s
- Algoritm calcul.pdf.p7s
- conditii generale contract.pdf.p7s
- CS_pavilion 3589.pdf.p7s
- documentatie tehnica.z01.p7s
- documentatie tehnica.zip.p7s
- FisaDate_DF1099046.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ERP MANAGEMENT CONSTRUCT AG S.R.L. CUI 42109748
Subcontractanți 5
AEG INTERNATIONAL SERVICII CUI RO 17285514
CON GAZ PREST SRL CUI RO 15267570
CONIM PARTNERS SRL CUI RO 18914159
LEVIATAN DESIGN SRL CUI 30329499
PYRALIS SERVICES SRL CUI RO 31922558
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RAMALI CONSTRUCT SRL CUI 32380897
Subcontractanți 6
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
ANACHROM CONSULT SRL CUI RO17329181
GAZ CONTROL SRL CUI RO 15740694
M & D CONS INVESTITII SRL CUI 16105089
BAROC COM FIRE EXIM SRL CUI Ro 33399766
VARIA HOLDING SRL CUI RO 4020094
Valoare atribuită
24.028.911,36 RON
din 21.692.882,27 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
Peste 500 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.