Atribuită
Anunț de participare
Becuri, tuburi, corpuri de iluminat, prize, intrerupatoare
- Număr anunț
- CN1029550
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- NEMAAD IMPEX SRL (CUI 4175501)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.990 RON
- Valoare atribuită
- 216.480,45 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 08:18
- Anunț de atribuire
- CAN1059835
- Termen limită
- 10.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108832
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1108832.pdf
- Model acord cadru.doc.p7s
- Model contract subsecvent.doc.p7s
- Modele formulare acord cadru.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC VALCOR SRL CUI 17600425
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FRIGORIFICA SRL CUI RO 8662437
Valoare atribuită
216.480,45 RON
din 195.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro