Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru pe 2 ani-Servicii de intretinere, service, supraveghere si interventii instalatii de climatizare(centrale termice, aparate de aer conditionat si ventiloconvectoare- VCR) pe raza SRCF Iasi
- Număr anunț
- CN1029638
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA (CUI 15670513)
- Furnizor / câștigător
- ETNIS SRL (CUI 1956141)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.158.163,94 RON
- Data publicării
- 31.03.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1059611
- Termen limită
- 06.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 063-161289
- Documentație de atribuire
- DF1108960
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini+Anexe 1-11.pdf.p7s
- Centralizator situatii plata.pdf.p7s
- Draft- Acord cadru.pdf.p7s
- Draft Contract subsecvent.pdf.p7s
- FisaDate_DF1108960.pdf
- Lista cantitati de lucrari-F3.pdf.p7s
- Lista consumuri mana de lucru-C7.pdf.p7s
- Lista consumuri resurse materiale-C6.pdf.p7s
- Lista consumuri transporturi-C9.pdf.p7s
- Lista consumuri utilaje-C8.pdf.p7s
- Modele formulare - VCR 2021.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETNIS SRL CUI RO 1956141
Valoare atribuită
6.158.163,94 RON
din 3.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro