În evaluare
Anunț de participare
Unitati de Pompare conform API 11 E si Piese de schimb
- Număr anunț
- CN1029610
- Autoritate contractantă
- OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 43121100-8 · Utilaje de exploatare a gurilor de sonda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.453.015,81 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 01:35
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 062-158308
- Documentație de atribuire
- DF1108130
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1108130.pdf
- WS567940541-OM-1820-UP- Coperta.docx.pdf.p7s
- WS567940541-OM-1820-UP - Sectiunea I - Anexa DUAE.pdf.p7s
- WS567940541-OM-1820-UP-Sectiunea III Caiet de sarcini+Anexe.zip.p7s
- WS567940541-OM-1820-UP-Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- WS567940541-OM-1820-UP-Sectiunea IV _FWA+Anexe.zip.p7s
- WS567940541-OM-1820-UP-Sectiunea V - Formulare.zip.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LUFKIN ROMANIA ACQUISITION COMPANY S.R.L. CUI 42671567
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUFKIN ROMANIA ACQUISITION COMPANY S.R.L. CUI 42671567
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WEATHERFORD ATLAS GIP SA CUI RO 1360687
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.