Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat

Servicii de elaborare documentații tehnice (servicii de proiectare) și asistență tehnică, aferente obiectivului de investiții “Complex Corecțional – Penitenciar Baia Mare”

Număr anunț
CN1029728
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
AEDILIS PROIECT SRL (CUI 16927071)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680.395,66 RON
Valoare atribuită
340.000 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
01.04.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1058188
Termen limită
05.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 065-165870
Documentație de atribuire
DF1109381

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Subcontractanți 3
AMISA PROIECT SRL CUI RO 18262144
TUNDRA SRL CUI RO17207630
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SC BEMEL AG SRL CUI 30160658
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
GEO ARC SRL CUI RO 12891196
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

340.000 RON

din 680.395,66 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 340.395,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.