Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat

Achizitie echipamente de laborator – aparat de distilat si purificat apa si titrator automat

Număr anunț
SCN1078207
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.226 RON
Valoare atribuită
52.819,89 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
04.11.2020 09:26
Anunț de atribuire
SCNA1047219
Termen limită
13.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099375

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 67.226 RON Adjudecat: 52.819,89 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat de distilat si purificat apa 46.218 RON MERCK ROMANIA S.R.L. 41.977,89 RON ↓9,2%
2 Titrator automat 21.008 RON OF SYSTEMS 10.842 RON ↓48,4%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OF SYSTEMS S.R.L. CUI RO 2595258
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OF SYSTEMS S.R.L. CUI RO 2595258
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

52.819,89 RON

din 67.226 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 14.406,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.