Atribuită
Anunț de participare
Furnizare AUTOUTILITARA
- Număr anunț
- SCN1078206
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.033,61 RON
- Valoare atribuită
- 84.030 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1046393
- Termen limită
- 16.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099357
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AUROCAR 2002 SRL CUI RO 11690410
Valoare atribuită
84.030 RON
din 84.033,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro