Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Furnizare autospeciale pentru transport canin si statie meteo, aferente proiectului „SISTEM INTEGRAT PENTRU INTERVENȚIA LA DEZASTRE, URGENȚE ȘI CRIZE”, cod MySMIS: 137307, finantat prin Programul Operațional Infrastructura Mare
- Număr anunț
- CN1029668
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
- Cod CPV
- 34115000-6 · Alte autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488.570,16 RON
- Valoare atribuită
- 472.450 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1058857
- Termen limită
- 10.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 064-161601
- Documentație de atribuire
- DF1109272
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 488.570,16 RON Adjudecat: 472.450 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AUTOSPECIALE PENTRU TRANSPORT CANIN | 142.000 RON | ROMTURINGIA S.R.L. | 139.450 RON ↓1,8% |
| 2 | STATIE METEOROLOGICA MOBILA | 346.570,16 RON | BUSINESS PLUS | 333.000 RON ↓3,9% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Valoare atribuită
472.450 RON
din 488.570,16 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 16.120,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.