Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,1% sub estimat
Contract furnizare simulator de antrenament
- Număr anunț
- CN1025831
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34150000-3 · Simulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.369,74 RON
- Valoare atribuită
- 184.000 RON 80,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1049347
- Termen limită
- 02.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 215-526470
- Documentație de atribuire
- DF1099016
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
184.000 RON
din 924.369,74 RON estimat
80,1%
Adjudecat la 19,9% din estimat · economie 740.369,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.