Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat

Furnizare echipamente transport nămol cod SV – F5

Număr anunț
CN1029760
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.218.117 RON
Valoare atribuită
2.058.745 RON 7,2% sub estimat
Data publicării
02.04.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1064527
Termen limită
06.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 065-168988
Documentație de atribuire
DF1109334

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
VOLVO ROMANIA SRL CUI RO 14545865
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.058.745 RON

din 2.218.117 RON estimat 7,2%

Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 159.372 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.