Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,2% sub estimat
Servicii de supervizare - asistență tehnică de specialitate prin diriginți de șantier a contractului de execuţie a lucrărilor în cadrul proiectului „MODERNIZARE DRUM JUDEŢEAN DJ 693 PENTRU INTERCONECTARE LA A1 (AR) ŞI POD PESTE MUREŞ LA PECICA JUDEŢUL ARAD (L=57 KM, din care necesar de modernizare cca. 30 km
- Număr anunț
- SCN1078280
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- SEAL CONTROL & CONSULTING SRL (CUI 29217386)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.000 RON
- Valoare atribuită
- 274.553,05 RON 54,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2020 10:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1050078
- Termen limită
- 27.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099365
Documente
Documentația de atribuire
- acord contractual dirigentie DJ 693-semnat.pdf
- CS dirigentie 693-semnat.pdf
- FisaDate_DF1099365.pdf
- Formulare dirigentie 693-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEAL CONTROL & CONSULTING SRL CUI RO29217386
Terți susținători 1
AC PRO-CONS SRL CUI 19963451
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AKSA MANAGEMENT S.R.L. CUI RO 4915960
Valoare atribuită
274.553,05 RON
din 600.000 RON estimat
54,2%
Adjudecat la 45,8% din estimat · economie 325.446,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.