Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurare de răspundere profesionala de tip D&O pentru Administratori, Director General si Directori Executivi
- Număr anunț
- CN1029798
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.595.500 RON
- Data publicării
- 31.03.2021 11:50
- Anunț de atribuire
- CAN1058331
- Termen limită
- 06.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1109466
Documente
Documentația de atribuire
- CS - Serv. asigurare de raspundere profesionala.pdf.p7s
- FisaDate_DF1109466.pdf
- Formulare - Serv. de asigurare de tip D&O.docx.p7s
- Model Contract - Serv. de asigurare de tip D&O.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
1.595.500 RON
din 1.470.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro