Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Furnizare Calculatore All in One

Număr anunț
SCN1078362
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
ASK 4 IT SRL (CUI 23469430)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.655 RON
Valoare atribuită
137.500 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
06.11.2020 09:18
Anunț de atribuire
SCNA1047120
Termen limită
23.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099517

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASK 4 IT SRL CUI RO 23469430

Valoare atribuită

137.500 RON

din 138.655 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.155 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.