Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- CN1025923
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.701.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.699.700 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1047146
- Termen limită
- 24.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 217-530026
- Documentație de atribuire
- DF1099083
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
1.699.700 RON
din 1.701.500 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.