Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat
Achizitie, montaj si punere in functiune baterii de acumulatori de 220 Vcc si 24 Vcc
- Număr anunț
- CN1029828
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
- Cod CPV
- 31422000-0 · Ansambluri de baterii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029.767,84 RON
- Valoare atribuită
- 627.464 RON 39,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2021 08:57
- Anunț de atribuire
- CAN1060842
- Termen limită
- 17.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1109622
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEMA ENERGY S.A. CUI RO 14389359
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SPRINTER 2000 SA CUI RO 6620460
Valoare atribuită
627.464 RON
din 1.029.767,84 RON estimat
39,1%
Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 402.303,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.