Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat

Acord cadru - achizitie de tonere pentru imprimante laser/faxuri/fotocopiatoare si cartuse de cerneala, Direcţia Silvică Caraş-Severin

Număr anunț
CN1029833
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360.100 RON
Valoare atribuită
314.230,40 RON 12,7% sub estimat
Data publicării
01.04.2021 09:05
Anunț de atribuire
CAN1060940
Termen limită
05.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1109588

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOKO SRL CUI RO 6118600
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

314.230,40 RON

din 360.100 RON estimat 12,7%

Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 45.869,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.