Atribuită Anunț de participare

Prestarea serviciului de vidanjare, desfundari mecanice, curatare conducte, cămine și guri de scurgere

Număr anunț
SCN1078425
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
Furnizor / câștigător
HAZSEPTIC SRL (CUI 36143796)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425.833 RON
Valoare atribuită
501.020,85 RON
Data publicării
09.11.2020 08:01
Anunț de atribuire
SCNA1047893
Termen limită
20.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099746

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAZSEPTIC SRL CUI 36143796

Valoare atribuită

501.020,85 RON

din 425.833 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.