Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Executare lucrari de irigatii pentru proiectul „Modernizarea şi reabilitarea plotului de irigaţii CD1 Dragalina, aparţinând O.U.A.I. Agrorom Ştefan Vodă, din sistemul hidroameliorativ Gălăţui - Călăraşi”
- Număr anunț
- SCN1078415
- Autoritate contractantă
- Organiazatia Utilizatorilor de Apa pentru Irigatii ”AGROROM STEFAN VODA” (CUI RO20831950)
- Furnizor / câștigător
- ACIM SA (CUI 6927953)
- Cod CPV
- 45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.249.101,69 RON
- Valoare atribuită
- 3.911.408,35 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2020 05:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1052517
- Termen limită
- 26.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099780
Documente
Documentația de atribuire
- 04-Formulare-Cd1.pdf
- 05-Contract-model - CD1.pdf
- 06-CD1_P.T._CAIETE DE SARCINI (2) (1).pdf
- 07-CD1_P.T._GRAFICUL DE INVESTITII.pdf
- 08-CD1_P.T._LISTE.pdf
- 09-CD1_P.T._MEMORII (2).pdf
- 10-CD1-Parte desenata-complet.part1.rar
- 10-CD1-Parte desenata-complet.part2.rar
- 10-CD1-Parte desenata-complet.part3.rar
- 10-CD1-Parte desenata-complet.part4.rar
- 10-CD1-Parte desenata-complet.part5.rar
- 10-CD1-Parte desenata-complet.part6.rar
- ATR AGROROM CD1-2020.pdf
- CAIET SARCINI CD1 SEMNAT.pdf
- FisaDate_DF1099780.pdf
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACIM SA CUI RO 6927953
Asociați 1
TQM SERVICES SRL CUI 17384119
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
VENTICOSIN S.R.L. CUI RO33721003
Asociați 1
PSM ENERGO CONSTRUCŢII S.R.L. CUI 17382274
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AVI PROD GRUP SRL CUI RO 14410850
Asociați 1
LUXTEN LIGHTING COMPANY SA CUI RO 6734030
Valoare atribuită
3.911.408,35 RON
din 4.249.101,69 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 337.693,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.