Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat
Furnizare echipamente de cercetare, rotavapor, spectrofotometru, nisa chimica, cuptor cu calcinare, microscop, balanta electronica, tlc plates, baie de apa cu ultrasunete, etuva, lampa UV, distilator, pipeta, micropipete, sistem pulverizare tlc, camera de separare tlc
- Număr anunț
- CN1025993
- Autoritate contractantă
- BIO NERA PLANT SRL (CUI RO33365305)
- Furnizor / câștigător
- OF SYSTEMS S.R.L. (CUI 2595258)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.200 RON
- Valoare atribuită
- 73.486,24 RON 21,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1051434
- Termen limită
- 08.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 219-537102
- Documentație de atribuire
- DF1099290
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (11)
Estimat: 93.200,00 RON Adjudecat: 73.486,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ROTAVAPOR | 22.186,42 RON | OF SYSTEMS | 22.186 RON |
| 2 | SPECTROFOTOMETRU | 20.084,90 RON | COMLIBRIS | 15.747 RON ↓21,6% |
| 3 | NISA CHIMICA | 13.568,05 RON | — | |
| 4 | CUPTOR CU CALCINARE | 12.573,79 RON | — | |
| 5 | MICROSCOP | 5.731,47 RON | — | |
| 6 | BALANTA ELECTRONICA CU 3 ZECIMALE | 3.412,13 RON | NITECH | 20.296 RON |
| 7 | TLC PLATES | 3.068,13 RON | Anulat | — |
| 8 | BAIE DE APA CU ULTRASUNETE | 2.865,90 RON | — | |
| 9 | ETUVA | 2.703 RON | Decorias | 12.759,89 RON |
| 10 | LAMPA UV | 2.497,35 RON | AMEX IMPORT EXPORT S.R.L. | 2.497,35 RON |
| 11 | DISTILATOR, PIPETA , MICROPIPETE, SISTEM PULVERIZARETLC,CAMERA … | 4.508,86 RON | Anulat | — |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DECORIAS SRL CUI 30888792
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMEX IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5394950
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
73.486,24 RON
din 93.200 RON estimat
21,2%
Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 19.713,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.