Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat

Furnizare produse alimentare-2021

Număr anunț
CN1029924
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
Furnizor / câștigător
LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.300 RON
Valoare atribuită
69.250 RON 27,3% sub estimat
Data publicării
05.04.2021 07:47
Anunț de atribuire
CAN1059224
Termen limită
07.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1109791

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 95.300 RON Adjudecat: 69.250 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartofi de vara 58.500 RON LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 39.650 RON ↓32,2%
2 Legume proaspete-Varza de vara 36.800 RON SUPER EXTRA PAN S.R.L. 29.600 RON ↓19,6%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

69.250 RON

din 95.300 RON estimat 27,3%

Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 26.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.