Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare electrostivuitor

Număr anunț
CN1029949
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
Cod CPV
42418900-8 · Utilaje de incarcare sau de manipulare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.100.000 RON
Valoare atribuită
21.344.307,71 RON
Data publicării
08.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1059372
Termen limită
17.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 069-174625
Documentație de atribuire
DF1109780

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTIL S.P.C. SRL CUI RO 1285275
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

21.344.307,71 RON

din 11.100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.