Atribuită Anunț de participare

Servicii de intretinere si reparatii benzi bagaje

Număr anunț
SCN1078520
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137.000 RON
Valoare atribuită
137.000 RON
Data publicării
10.11.2020 11:11
Anunț de atribuire
SCNA1048862
Termen limită
25.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099838

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
SELF TRUST SRL CUI RO 12345038
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
SELF TRUST SRL CUI RO 12345038

Valoare atribuită

137.000 RON

din 137.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.