Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Servicii de elaborare documentatie tehnico-economica faza Proiect Tehnic - „Reabilitarea, modernizarea si dotarea spatiilor bibliotecii municipale “Ioan Munteanu” pentru a crea un centru cultural-recreativ, modernizarea parcului central si realizarea culoarului pietonal de legatura în zona centrala pentru a integra zona cultural-social centrala a municipiului – Marghita

Număr anunț
SCN1078519
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
POLIART SRL (CUI 11493800)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.343,15 RON
Valoare atribuită
160.000 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
10.11.2020 10:53
Anunț de atribuire
SCNA1051502
Termen limită
24.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099875

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
POLIART SRL CUI RO11493800
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ARCHISTUDIO SRL CUI RO 18844274
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

160.000 RON

din 170.343,15 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 10.343,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.