Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,9% sub estimat

Surse, aductiuni, staţii de pompare apa bruta, rezervoare, refulări în Vaslui si Barlad

Număr anunț
CN1029873
Autoritate contractantă
AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.443.328,30 RON
Valoare atribuită
35.649.212,95 RON 17,9% sub estimat
Data publicării
07.04.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1065077
Termen limită
28.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 067-173806
Documentație de atribuire
DF1109575

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 35.649.212,95 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot 1 - aglomerarea Vaslui GEPROCON S.A.,DAROCONSTRUCT 17.537.251,95 RON
2 Lot 2 - aglomerarea Barlad NOMIS 2003 S.R.L. 18.111.961 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Asociați 1
GEPROCON SA CUI RO 6197050
Subcontractanți 2
REVIVO SRL CUI RO15857369
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MOLDOCOR S.A. CUI RO 2046250
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

35.649.212,95 RON

din 43.443.328,30 RON estimat 17,9%

Adjudecat la 82,1% din estimat · economie 7.794.115,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.