Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 84,0% sub estimat

FURNIZARE AUTOVEHICULE TRANSPORT MARFA

Număr anunț
SCN1078493
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Cod CPV
34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640.336 RON
Valoare atribuită
102.451 RON 84,0% sub estimat
Data publicării
10.11.2020 02:13
Anunț de atribuire
SCNA1046387
Termen limită
19.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099819

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
RADACINI MOTORS SRL CUI RO 17083558
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUROCAR 2002 SRL CUI RO 11690410

Valoare atribuită

102.451 RON

din 640.336 RON estimat 84,0%

Adjudecat la 16,0% din estimat · economie 537.885 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.