Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,1% sub estimat
Atribuirea acordului-cadru de furnizare echipamente de protectie medicala - masti chirurgicale cu 3 pliuri cu elastic necesare pentru gestionarea situatiei de urgenta provocata de criza COVID -19
- Număr anunț
- CN1026028
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON 76,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.11.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1052120
- Termen limită
- 14.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 220-539623
- Documentație de atribuire
- DF1098627
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 13 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST ACHIZIŢII SRL CUI 32125703
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SERVICII PUBLICE SA CUI RO 7777870
Terți susținători 1
ZASS ROMANIA SRL CUI RO15328988
Valoare atribuită
48.000 RON
din 201.000 RON estimat
76,1%
Adjudecat la 23,9% din estimat · economie 153.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.