Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,6% sub estimat
Carburanti auto (benzina fara plumb CO-95 – 3.500 litri si motorina Euro 4 – 45.000 litri) pe baza de carduri
- Număr anunț
- SCN1078613
- Autoritate contractantă
- Orasul Siret (CUI 4440985)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 183.400 RON 26,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2020 17:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1049065
- Termen limită
- 27.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100052
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
183.400 RON
din 250.000 RON estimat
26,6%
Adjudecat la 73,4% din estimat · economie 66.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.