Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,0% sub estimat

DEZINFECTANTI

Număr anunț
CN1029959
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.084.400 RON
Valoare atribuită
6.841.600 RON 78,0% sub estimat
Data publicării
08.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1089149
Termen limită
10.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 069-174650
Documentație de atribuire
DF1109988

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (15)

Adjudecat: 6.841.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SAPUN PENTRU PERSONAL SI PACIENTI Anulat
2 DEZINFECTANTI TIP AEROSOL PENTRU DEZINFECTIE PE CALE AERIANA Anulat
3 DEZINFECTANTI PENTRU SUPRAFETE Anulat
4 SOLUTII PENTRU DECOLONIZARE/DECONTAMINARE B.BRAUN MEDICAL 265.600 RON
5 SERVETELE DEZINFECTANTE PENTRU SUPRAFETE SI DISPOZITIVE MEDICALE Anulat
6 LAVETE DEZINFECTANTE BIO HYGIENE 6.360.000 RON
7 DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA CICLICA A AEROMICROFLOREI PRIN … Anulat
8 SOLUTIE PENTRU NEBULIZARE USCATA COMPATIBILA CU APARATUL AERO… Anulat
9 DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECŢIA IGIENICĂ SI CHIRURGICALĂ A MÂIN… Anulat
10 DEZINFECTANT DE NIVEL INALT, COMPATIBIL CU SISTEM CU ABUR
11 COVORASE DECONTAMINANTE Anulat
12 SERVETELE IMPREGNATE CU DEZINFECTANT DE NIVEL INALT PENTRU DEZI… Anulat
13 IGIENA ORALA PRIME HEALTHCARE S.R.L. 216.000 RON
14 IGIENA CHIRURGICALA Anulat
15 ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIA PREOPERATORIE A TEGUMENTELOR Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIME HEALTHCARE SRL CUI RO 22609455
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242

Valoare atribuită

6.841.600 RON

din 31.084.400 RON estimat 78,0%

Adjudecat la 22,0% din estimat · economie 24.242.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.