Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat
Motorina Euro 5
- Număr anunț
- SCN1078596
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.659.409 RON
- Valoare atribuită
- 1.400.000 RON 15,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2020 13:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1049189
- Termen limită
- 26.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099909
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DRAGON OIL STAR SRL CUI RO 6388379
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Valoare atribuită
1.400.000 RON
din 1.659.409 RON estimat
15,6%
Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 259.409 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.