Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,2% sub estimat

FURNIZARE DOTĂRI PENTRU ECHIPAREA GRĂDINIȚEI ÎN CADRUL PROIECTULUI ”Unitate de invatamant pentru prescolari in zona centrala a municipiului Suceava” cod SMIS 126613

Număr anunț
SCN1078590
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427.071,08 RON
Valoare atribuită
93.135 RON 78,2% sub estimat
Data publicării
11.11.2020 11:28
Anunț de atribuire
SCNA1048394
Termen limită
25.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099905

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 111.425,07 RON Adjudecat: 93.135 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente exterioare si materiale diverse 43.454,08 RON PLATEROM S.R.L. 41.160 RON ↓5,3%
3 MOBILIER 67.970,99 RON EURODIDACTICA S.R.L. 51.975 RON ↓23,5%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLATEROM SRL CUI RO 15224120
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HORECA EQUIPMENT SRL CUI RO33338785
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

93.135 RON

din 427.071,08 RON estimat 78,2%

Adjudecat la 21,8% din estimat · economie 333.936,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.