Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,2% sub estimat

“ Aparate de stomatologie - 2 Reluare ”

Număr anunț
SCN1078561
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.195 RON
Valoare atribuită
16.700 RON 87,2% sub estimat
Data publicării
11.11.2020 07:58
Anunț de atribuire
SCNA1047206
Termen limită
18.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099949

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 130.195 RON Adjudecat: 16.700 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparate de stomatologie pentru disciplina Medicina dentara prev… 4.622 RON Anulat
2 Echipament fotografic 9.243 RON Anulat
3 Laser stomatologic cu 3 lungimi de unda 25.186 RON Anulat
4 Aparate de stomatologie pentru disciplina Reabilitare in tehnic… 10.472 RON Anulat
5 Aparate de stomatologie pentru disciplina Reabilitare orala in … 53.782 RON Anulat
6 Usa antiradiatii, protectie radiologica cu insertie de plumb 10.084 RON Anulat
7 Aparate de stomatologie pentru disciplina Ortodontie 16.806 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 16.700 RON ↓0,6%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNODENT POKA SRL CUI RO 1813923

Valoare atribuită

16.700 RON

din 130.195 RON estimat 87,2%

Adjudecat la 12,8% din estimat · economie 113.495 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.