Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,9% sub estimat

Echipamente medicale si de laborator III C - 2 loturi

Număr anunț
SCN1078560
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.719 RON
Valoare atribuită
21.006 RON 87,9% sub estimat
Data publicării
11.11.2020 07:58
Anunț de atribuire
SCNA1047093
Termen limită
18.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099892

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 173.719 RON Adjudecat: 21.006 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente medicale pentru disciplina Semiologie Chirurgicala … 152.711 RON Anulat
2 Echipamente de laborator pentru disciplina Fiziopatologie 21.008 RON S.C. AMEX IMPORT EXPORT S.R.L. S.R.L. 21.006 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

21.006 RON

din 173.719 RON estimat 87,9%

Adjudecat la 12,1% din estimat · economie 152.713 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.