Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 53,7% sub estimat

Materiale și produse igienico-sanitare pentru asigurarea prevenției COVID-19

Număr anunț
CN1030023
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679.465,80 RON
Valoare atribuită
314.589,75 RON 53,7% sub estimat
Data publicării
10.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1064385
Termen limită
14.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 070-177764
Documentație de atribuire
DF1110034

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 679.465,80 RON Adjudecat: 314.589,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mască de unică folosință tip IIR 316.890 RON TECHTEX 34.329,75 RON ↓89,2%
2 Servetele umede antimicrobiene 362.575,80 RON BIO HYGIENE 280.260 RON ↓22,7%

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHTEX S.R.L. CUI RO26063142
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FILTRE AER CURAT SRL CUI RO 13763721
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

314.589,75 RON

din 679.465,80 RON estimat 53,7%

Adjudecat la 46,3% din estimat · economie 364.876,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.