Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,7% sub estimat

Achizitia Serviciului de Asigurare Facultativa pentru Avarii si Furt ( CASCO) la autovehiculele din parcul central (135 buc.)

Număr anunț
SCN1078682
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514100-7 · Asigurare pentru transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175.000 RON
Valoare atribuită
103.815 RON 40,7% sub estimat
Data publicării
12.11.2020 16:33
Anunț de atribuire
SCNA1050103
Termen limită
23.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1100183

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

103.815 RON

din 175.000 RON estimat 40,7%

Adjudecat la 59,3% din estimat · economie 71.185 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.