Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat

Carburant pe bază de carduri pentru autoturisme și ambarcațiuni

Număr anunț
SCN1078668
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189.858,84 RON
Valoare atribuită
185.505,36 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
12.11.2020 11:49
Anunț de atribuire
SCNA1052224
Termen limită
27.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1100014

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

185.505,36 RON

din 189.858,84 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 4.353,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.