Atribuită
Anunț de participare
Servicii privind asigurarea obligtorie de răspundere civilă (RCA) pentru autovehiculele din dotarea inspectoratului de Poliție Județean Argeș pentru o perioadă de 12 luni
- Număr anunț
- SCN1078654
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192.500 RON
- Valoare atribuită
- 207.050 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 10:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1048317
- Termen limită
- 23.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100023
Documente
Documentația de atribuire
- 2.0_Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- 2.1_Anexa nr.1 la caietul de sarcini RCA 2021_22.10.2020-semnat.xlsx.p7m
- 2.2_Anexa nr. 2 la Caietul sarcini RCA 2021_22.10.2020-semnat.doc.p7m
- 3.0_Formulare refacut-semnat.doc.p7m
- 3.1_formularul nr. 5 - centralizator preturi-semnat.xls.p7m
- 4_AC si CS-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1100023.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
207.050 RON
din 192.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro