Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,2% sub estimat

“Pneuri pentru autovehicule, Pneuri pentru sarcină mare”

Număr anunț
SCN1078646
Autoritate contractantă
Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.939,12 RON
Valoare atribuită
10.495,80 RON 34,2% sub estimat
Data publicării
12.11.2020 09:40
Anunț de atribuire
SCNA1048397
Termen limită
02.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099993

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161

Valoare atribuită

10.495,80 RON

din 15.939,12 RON estimat 34,2%

Adjudecat la 65,8% din estimat · economie 5.443,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.