Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat
FURNIZARE UTILAJE DE RIDICARE, DE MANIPULARE, DE ÎNCĂRCARE SAU DE DESCĂRCARE
- Număr anunț
- SCN1078640
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Cod CPV
- 42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 323.529 RON
- Valoare atribuită
- 304.630 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2020 09:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1046710
- Termen limită
- 23.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100050
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
METATOOLS SRL CUI RO 11013871
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UTIL S.P.C. SRL CUI RO 1285275
Valoare atribuită
304.630 RON
din 323.529 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 18.899 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.