Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat
Servicii asigurare CASCO
- Număr anunț
- SCN1078739
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 154.336,01 RON 22,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2020 10:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1048820
- Termen limită
- 26.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100234
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1_date_52 auto_CASCO 2020-semnat.xlsx.p7s
- Anexa 2_matricea de conformitate CASCO 52 auto 2020-semnat.docx.p7s
- Anexa 3_centralizator de preturi_52 auto_CASCO 2020 (3)-semnat.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI SERVICII DE ASIGURARE Casco 2020 fara head &footer-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1100234.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- Proiect contract de servicii asigurare CASCO mijloace transport BNR-semnat.docx.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GARANTA ASIGURARI SA CUI 9827029
Asociați 1
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Valoare atribuită
154.336,01 RON
din 200.000 RON estimat
22,8%
Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 45.663,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.