Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat
Element filtrant RAVE-4 buc
- Număr anunț
- SCN1078702
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- HIDAROM SRL (CUI 14679123)
- Cod CPV
- 42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.394,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2020 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1051303
- Termen limită
- 25.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100188
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDAROM SRL CUI 14679123
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL FLUID SRL CUI RO 32072366
Valoare atribuită
1.050 RON
din 1.394,28 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 344,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.