Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție de lucrări obiectiv „Colectare și evacuare ape pluviale din zone depresionare: ”zona Biserica Sf. Gheorghe – Bld. Muncii”, ”zona str. Doinei”, ”zona str. Mărășești și str. Mărăști”, zona pasarelă Autostrada A1 km 23” și „zona str. Bradului II și str. Dealul Mic”
- Număr anunț
- SCN1078839
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLINTIN DEAL (CUI 5843129)
- Furnizor / câștigător
- 4 (CUI 13906)
- Cod CPV
- 45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.068.711,76 RON
- Valoare atribuită
- 3.055.663,95 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2020 17:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1049755
- Termen limită
- 03.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100463
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Subcontractanți 2
ELECTROCONS GROUP PROIECT INT'L SRL CUI RO 15475580
I.C.P.E. BISTRITA SA CUI RO 13355153
Valoare atribuită
3.055.663,95 RON
din 3.068.711,76 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 13.047,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.